Wielkanocne dekoracje na stół

Tutaj znajdziecie przepisy na słodkie dekoracje świątecznego stołu: babeczki udekorowane jak owieczki czy króliczki, gniazdka z czekolady, do których można włożyć kolorowe jajeczka, a także jajka z czekolady, które na pewno przypadną do gustu dzieciom! Śniadanie wielkanocne będzie się wspaniale prezentowało w otoczeniu takich słodyczy!

18 przepisów

Filtruj

Główne składniki

Rodzaj dania

Czas przygotowania

Kuchnie świata

 
1 komentarz
 
2godz.10min.

Cudownie słodkie małe owieczki z czekoladowych babeczek udekorowanych piankami marshmallow, które imitują wełnę! Dzieci też się będą świetnie bawić dekorując je! Aby oszczędzić czas można je upiec z gotowej mieszanki na babeczki. Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

Autor przepisu: kristen

 
1 komentarz
 
1godz.5min.

Zrobienie czekoladowych jajek na Wielkanoc jest prostsze niż ci się wydaje. A ich dekorowanie to dopiero zabawa! Możesz zrobić 3 duże jajka albo więcej małych, w zależności od foremek jakie posiadasz. Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

Autor przepisu: liz

 
Brak komentarzy
 
1godz.35min.

Wspaniały pomysł jak udekorować babeczki na Wielkanoc - nie tylko dzieci będą zachwycone! Pyszne babeczki z kremem jako małe króliczki! Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

Autor przepisu: jenn

 
Brak komentarzy
 
1godz.

Przygotowanie tego ciasta to świetna zabawa na Wielkanoc! Króliczek z biszkoptu i kremu wspaniale ozdobi świąteczny stół! Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

Autor przepisu: Lynn

 
Brak komentarzy
 
52min.

Te śliczne babeczki są udekorowane kremem czekoladowym z posypką czekoladową, które imitują gniazdko. Do każdego wystarczy włożyć jajeczka i pyszna dekoracja świąteczna gotowa! Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

Autor przepisu: mumofsix

 
Brak komentarzy
 
1godz.20min.

Przepis na baranka ze słodkiego ciasta - można go zjeść! Ważne aby wszystkie składniki miały temperaturę pokojową, dlatego najlepiej wyciągnąć masło z lodówki wieczorem poprzedniego dnia przed pieczeniem, a jajka co najmniej kilka godzin wcześniej.

Autor przepisu: Brigitte

 
Brak komentarzy
 
1godz.10min.

Użyj białej czekolady, aby uzyskać wspaniały marmurkowy efekt na czekoladowych jajkach. Można się nawet pokusić o wykorzystanie trzech rodzajów czekolady - deserowej, mlecznej i białej - do uzyskania trójkolorowego efektu! Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

Autor przepisu: liz

 
Brak komentarzy
 
20min.

Urocze kurczaczki zrobione z faszerowanych jajek. Dobre nie tylko na Wielkanoc, ale także dla dzieci na śniadanie lub przekąskę w ciągu dnia.

Autor przepisu: rachelu

 
Brak komentarzy
 
1godz.25min.

Czekoladowy makaron? To była pierwsza reakcja mojej bratanicy, kiedy zobaczyła te gniazdka... pomogła mi je przygotować i wszystkim smakowały.

Autor przepisu: Bruno

 
Brak komentarzy
 
35min.

To zabawna, słodka dekoracja na wielkanocny stół. Proste w przygotowaniu gniazdka, przy których mogą pomagać dzieci. Można na nich układać małe, czekoladowe jajeczka.

Autor przepisu: prissycat

1 / 2

Podobne:

Przepisy na Wielkanoc

  • Babka Babka
  • Śniadanie wielkanocne Śniadanie wielkanocne
  • Mazurek Mazurek
  • Makowiec Makowiec
  • Biała kiełbasa Biała kiełbasa