Lody (59)

  Tu znajdziesz przepisy na domowe lody: owocowe, śmietankowe, orzechowe, czekoladowe... Bez sztucznych dodatków, proste i sprawdzone przepisy na zdrowy deser, który na pewno polubią Twoje dzieci.

  Najpopularniejsze przepisy na lody:

   
  Brak komentarzy
   
  2godz.10min.

  Prosty przepis na lody z jednego składnika - truskawkowe albo bananowe, albo mieszane: bananowo-truskawkowe. Zdrowe, bez cukru, bez jajek i bez mleka!

  Autor przepisu: Magda

   
  2 komentarze
   
  1godz.20min.

  Do tego deseru trzeba użyć bardzo dojrzałych bananów. Mrożony jogurt jest pyszny - sam jogurt jest kwaskowaty, a banany bardzo słodkie. Odłożyłam jednego banana i dodałam go na koniec, tuż przed włączeniem maszynki do lodów. Dzięki temu w jogurcie były kawałeczki owoców. Można go jednak dodać razem z pozostałymi na początku.

  Autor przepisu: ritaturner

   
  1 komentarz
   
  3godz.15min.

  Do przygotowania tych lodów można użyć malin, borówek, porzeczek, albo wymieszać je wszystkie razem. Ważnym elementem przepisu jest gotowanie jagód, w innym razie smak nie będzie tak intensywny. Potrzebna będzie maszynka do lodów.

  Autor przepisu: elisabeth

   
  Brak komentarzy
   
  5godz.15min.

  Prosty przepis na lody jogurtowe z jagodami, na patyku. Można je przygotować w specjalnych foremkach na lody, albo w kubeczkach po jogurcie.

  Autor przepisu: Magpie

   
  Brak komentarzy
   
  14godz.20min.

  Przygotowanie lodów w domu może wydać wam się śmieszne w czasach, gdy wystarczy pójść do sklepu, kupić ulubione waniliowe czy truskawkowe i rozkoszoawać się nim od razu. A jednak ich smak nigdy nie dorówna lodom, które przygotujesz sama... Nie wierzysz? Przekonaj się.

  Autor przepisu: MyImagination

  Przepisy video na lody

  • videoTitle
   Lody malinowe z galaretką
  • videoTitle
   Lody jogurtowe z jagodami
  • videoTitle
   Sorbet owocowy
  • videoTitle
   Lody czekoladowe na patyku
  • videoTitle
   Lody truskawkowe z woreczka
  • videoTitle
   Lody kokosowe

  Podobne: