Suszone pomidory (66)

Aromatyczne i wartościowe pomidory suszone na słońcu stanowią zdrowy dodatek do takich potraw jak sałatki, sosy czy dania mięsne. Popularne zwłaszcza w kuchni włoskiej. Warto je też samodzielnie ususzyć w sezonie na pomidory i cieszyć się ich smakiem przez cały rok!

Najpopularniejsze przepisy w tej kategorii

 
Brak komentarzy
 
10godz.10min.

Pomidory suszone domowym sposobem w piekarniku. Nie jest to pracochłonny proces, ale bardzo długi! Wysuszone pomidory należy przechowywać w lodówce.

Autor przepisu: Kellie

 
Brak komentarzy
 
50min.

Pysznie aromatyczny pilaw z ryżu pochodzący z kuchni brazylijskiej. Gotowany w szampanie, pełen suszonych owoców i pomidorów. Zobaczcie nasz przepis video z tym daniem!

Autor przepisu: Mia

 
2 komentarze
 
5dni30min.

Domowy sposób na suszone pomidory. Dodaję ulubione zioła i są o niebo lepsze od tych, które można kupić w sklepie. Suszę je w suszarce do grzybów, ale można też w piekarniku.

Autor przepisu: gee

 
1 komentarz
 
1godz.10min.

To jest takie łatwe do wykonania i takie dobre! Można podawać ze świeżymi warzywami, z wszelkiego rodzaju krakersami lub z tym, co ja lubię najbardziej - z chipsami z chleba pita.

Autor przepisu: Robin C

 
1 komentarz
 
55min.

Surowe warzywa są smaczne i zdrowe, ale jeśli ktoś uważa, że chrupanie samych warzyw to zajęcie dobre dla królika, może je jeść z pysznymi dipami, czyli sosami do zamaczania. Podane w przepisie ilości można podać z owocami i podgrzanym chlebkiem pitta na lunch dla 4 osób.

Autor przepisu: Jacek Fronczak

Podobne:

Polecamy nasze artykuły!

  • Przeliczniki kuchenne Przeliczniki kuchenne
  • Domowy cukier waniliowy Domowy cukier waniliowy
  • Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy
  • Jak upiec doskonały biszkopt Jak upiec doskonały biszkopt
  • Jak ugotować ryż Jak ugotować ryż