Daktyle (39)

  Daktyle to egzotyczne owoce palmy wykorzystywane jako dodatek do ciast, ciasteczek i deserów. Suszone daktyle są bardzo słodkie, ale równocześnie bogate w magnez i błonnik. Wypróbujcie również nasze przepisy na przystawki z daktylami.

  Najpopularniejsze przepisy w tej kategorii

   
  Brak komentarzy
   
  1godz.

  Pieczone, rozkosznie kruche daktyle nadziewane pleśniowym serem i zawinięte w boczek. Są pyszne i bardzo łatwe do zrobienia. Świetnie nadają się na imprezę, gdyż można je podawać w temperaturze pokojowej, a więc przygotować nawet kilka godzin wcześniej!

  Autor przepisu: WINEANDCHEESE

   
  Brak komentarzy
   
  2godz.

  Pyszny, super słodki i klejący pudding. Ważnym krokiem do uzyskania gładkiej konsystencji jest dokładne posiekanie daktyli. Zobacz nasz przepis video z tym puddingiem!

  Autor przepisu: CakeQueen

   
  1 komentarz
   
  35min.

  Łatwa i szybka przystawka, której spróbowałam po raz pierwszy na ślubie amerykańskich Indian. Daktyle są nadziewane migdałami i zawinięte w wędzony boczek.

  Autor przepisu: CINNTX

   
  1 komentarz
   
  55min.

  Te naturalnie słodkie i wilgotne batoniki doskonale nadają się na drugie śniadanie. Przyrządźmy je, żeby pokazać rodzinie, jak smaczne mogą być zdrowe słodycze.

  Autor przepisu: Jacek Fronczak

   
  4 komentarze
   
  50min.

  Staropolska potrawa wigilijna, którą można podać zamiast kuti lub makowca. Można zrobić swoje własne kluski mieszając mąkę z wodą i zagniatając na ścisłą masę, następnie porwać ciasto na kawałki i wrzucić na gotującą się wodę. Lub można użyć gotowy makaron muszelki lub świderki.

  Autor przepisu: Magpie

  Przepisy video powiązane z kategorią: daktyle

  • Przepis na pudding toffi z daktylami
   Przepis na pudding toffi z daktylami

  Podobne:

  Pomarańcze
  Pomarańcze   (175)
  Kiwi
  Kiwi   (39)
  Ananas
  Ananas   (120)

  Przepisy na grilla

  • Szaszłyki Szaszłyki
  • Ryba z grilla Ryba z grilla
  • Warzywa z grilla Warzywa z grilla
  • Mięso z grilla Mięso z grilla
  • Dodatki do grilla Dodatki do grilla