Desery z truskawkami (60)

  Tu znajdziesz przepisy na desery z truskawkami. Mus truskawkowy, sorbet truskawkowy, tiramisu, czy lody truskawkowe - to tylko niektóre przykłady pysznych sposobów na desery truskawkowe.

  Najpopularniejsze przepisy na deser z truskawkami:

   
  Brak komentarzy
   
  4godz.25min.

  Zapraszam na lekki, letni, truskawkowy deser. Zasiadajcie przy zielonym stole i delektujcie się cudownym smakiem truskawek i niesamowitą konsystencją ziaren mocy.

  Autor przepisu: przyzielonymstole

   
  1 komentarz
   
  30min.

  Tiramisu po włosku znaczy "poderwij mnie". Ten lekki, wyśmienity deser robię od 17 lat na każdą naszą rocznicę ślubu. To moja autorska wersja bez surowego jajka i z dodatkiem świeżych truskawek, podawana na musie truskawkowym. Delicioso! Palce lizać!

  Autor przepisu: LMSM

   
  Brak komentarzy
   
  30min.

  Piękny i smaczny sposób podania truskawek, a bardzo łatwo się je przygotowuje. Najlepiej wyciskać mascarpone z woreczka ze specjalną końcówką w kształcie gwiazdki, ale nie jest to konieczne. Truskawki i tak będą pyszne!

  Autor przepisu: Claudia_Meilinger

   
  Brak komentarzy
   
  4godz.10min.

  Domowe lody są najlepsze! Nie potrzeba do nich nawet maszynki, ale dobrze mieć plastikowe foremki, żeby zrobić lody na patyku. Używam do nich galaretki, żeby się lepiej trzymały, i jogurtu - więc to wersja dietetyczna :) Owoce mogą być dowolne.

  Autor przepisu: mumofsix

   
  Brak komentarzy
   
  2godz.15min.

  Granita to odświeżający deser przypominający lody. Warto ją przyrządzić w czasie sezonu na truskawki, kiedy owoce te mają najsłodszy smak i zapach. Jeśli truskawki będą bardzo dojrzałe i słodkie, nie trzeba dodawać dużo cukru. Granitę można podawać z sosem truskawkowym.

  Autor przepisu: Norma MacMillan

  Przepisy video powiązane z kategorią: deser z truskawkami

  • videoTitle
   Sorbet owocowy
  • videoTitle
   Lody truskawkowe z woreczka
  • videoTitle
   Sernik truskawkowy w słoiku
  • videoTitle
   Panna cotta z sosem rabarbarowo-truskawkowym

  Podobne zbiory przepisów:

  Truskawki
  Truskawki   (214)