Zupa z kapusty (25)

  Tu znajdziecie najlepsze przepisy na zupę z kapusty, kapuśniak i barszcz ukraiński z kapustą. Kapusta to ulubione polskie warzywo, w dodatku bardzo zdrowe i tanie, więc koniecznie sprawdźcie nasze przepisy na zupy z kapusty i zajadajcie na zdrowie!

  Najpopularniejsze przepisy na zupę z kapusty:

   
  4 komentarze
   
  1godz.45min.

  Przepis na tradycyjny kapuśniak na żeberkach, z ziemniakami i boczkiem. Sycąca i zdrowa zupa, która może stanowić cały obiad jeśli się ją poda z chlebem.

  Autor przepisu: apfel

   
  Brak komentarzy
   
  45min.

  To wspaniała zupa o pięknych kolorach - zielona kapusta i czerwone pomidory, a do tego aromatyczny bekon i sycące ziemniaki. Bardzo pożywna.

  Autor przepisu: Ita

   
  Brak komentarzy
   
  1godz.10min.

  Pyszna, kwaśna zupa podawana na ciepło z chlebem lub bez. Kapuśniak ten ( z "wkładką" mięsną) śmiało może stanowić główne danie obiadowe.

  Autor przepisu: Jola

   
  Brak komentarzy
   
  1godz.50min.

  To zdrowa zupa, która może być daniem głównym. Świetnie smakuje w chłodne, zimowe wieczory z bochenkiem gorącego chleba. Podawać na makaronie orzo lub z ulubionym makaronem.

  Autor przepisu: KLUSE

   
  Brak komentarzy
   
  9godz.50min.

  Barszcz który można przygotować wedle upodobania - na wywarze mięsnym lub warzywnym. Ja zawsze moczę fasolę dzień wcześniej, ale z powodzeniem można dodać fasolę z puszki.

  Autor przepisu: Miła

  Sprawdź też...

  Kapusta
  Kapusta   (202)