Wielkanocne dekoracje na stół (20)

  Tutaj znajdziecie przepisy na słodkie dekoracje świątecznego stołu: babeczki udekorowane jak owieczki czy króliczki, gniazdka z czekolady, do których można włożyć kolorowe jajeczka, a także jajka z czekolady, które na pewno przypadną do gustu dzieciom! Śniadanie wielkanocne będzie się wspaniale prezentowało w otoczeniu takich słodyczy!

  Najpopularniejsze przepisy w tej kategorii

   
  Brak komentarzy
   
  1godz.

  Przygotowanie tego ciasta to świetna zabawa na Wielkanoc! Króliczek z biszkoptu i kremu wspaniale ozdobi świąteczny stół! Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

  Autor przepisu: Lynn

   
  1 komentarz
   
  2godz.10min.

  Cudownie słodkie małe owieczki z czekoladowych babeczek udekorowanych piankami marshmallow, które imitują wełnę! Dzieci też się będą świetnie bawić dekorując je! Aby oszczędzić czas można je upiec z gotowej mieszanki na babeczki. Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

  Autor przepisu: kristen

   
  1 komentarz
   
  1godz.5min.

  Zrobienie czekoladowych jajek na Wielkanoc jest prostsze niż ci się wydaje. A ich dekorowanie to dopiero zabawa! Możesz zrobić 3 duże jajka albo więcej małych, w zależności od foremek jakie posiadasz. Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

  Autor przepisu: liz

   
  Brak komentarzy
   
  3godz.40min.

  To chleb który niezwykle się prezentuje, bo są w nim upieczone pisanki! Nie trzeba ich wcześniej gotować, bo upieką się razem z chlebem. Wystarczy je wcześniej pofarbować specjalnymi farbkami do pisanek.

  Autor przepisu: MARBALET

   
  Brak komentarzy
   
  20min.

  Urocze kurczaczki zrobione z faszerowanych jajek. Dobre nie tylko na Wielkanoc, ale także dla dzieci na śniadanie lub przekąskę w ciągu dnia.

  Autor przepisu: rachelu

  Przepisy video na wielkanocne dekoracje na stół

  • videoTitle
   Jajka z czekolady
  • videoTitle
   Babeczki owieczki, króliczki i gniazdka
  • videoTitle
   Wielkanocny warkocz z jajkami
  • videoTitle
   Faszerowane jajka - kurczaczki wielkanocne
  • videoTitle
   Ciasto króliczek
  • videoTitle
   Króliczki z bułeczek cynamonowych

  Podobne:

  User's IP: 54.196.110.222