Pizza (71)

  Domowa pizza smakuje o wiele lepiej niż zamówiona z pizzerii! Tutaj znajdziesz przepisy na różne jej rodzaje - pizza włoska czy amerykańska, na cienkim cieście, czy na grubym, z najróżniejszymi dodatkami i sosami, w różnych rozmiarach i kształtach. Spróbuj - to bardzo proste!

  Sprawdź też te zbiory przepisów:

  Najpopularniejsze przepisy na pizzę:

   
  48 komentarzy
   
  40min.

  Każdy lubi pizzę, jednak nie każdy ma czas na wyrabianie drożdżowego ciasta.... Ciasto na pizzę bez drożdży i bez marnowania czasu :D

  Autor przepisu: MyImagination

   
  Brak komentarzy
   
  2godz.18min.

  Pizza Margherita, albo po prostu Margarita, to najpopularniejsza, najprostsza wersja pizzy. Przepis powstał podobno w 1889 roku, gdy Neapol odwiedziła królowa Włoch – Małgorzata. Miejscowy piekarz przygotował na jej cześć pizzę w narodowych barwach Włoch: z pomidorami, mozzarellą i bazylią. Nazwano ją na cześć królowej.

  Autor przepisu: Joachim Wahnschaffe

   
  Brak komentarzy
   
  55min.

  Pyszna domowa pizza z kurczakiem, ostrą kiełbaską chorizo i z ostrą papryczką. Ciasto można kupić gotowe, albo zrobić samemu, np. z tego przepisu: klik .

  Autor przepisu: Raquel

   
  Brak komentarzy
   
  2godz.

  Pizza domowa jest najlepsza! Możesz zawsze dostosować grubość ciasta wałkując je nieco cieniej lub grubiej. Możesz też zastąpić część zwykłej mąki mąką pełnoziarnistą, żeby było zdrowiej.

  Autor przepisu: LottieRainbow

   
  1 komentarz
   
  45min.

  Jeśli nie lubisz czekać na wyrastanie ciasta, ten przepis jest dla ciebie! Wystarczy wymieszać składniki, odstawić na 17 minut i już gotowe do pieczenia!

  Autor przepisu: CHEF RIDER

  Przepisy video na pizzę

  • videoTitle
   Najlepszy spód do pizzy
  • videoTitle
   Pizza z grilla
  • videoTitle
   Bezglutenowe ciasto na pizzę

  Podobne:

  Tarta
  Tarta   (204)
  Tartaletki
  Tartaletki   (20)