Deser czekoladowy (38)

  Nachodzi Cię ochota by sięgnąć po coś słodkiego? Nasze desery nie mają sobie równych: mus czekoladowy, pudding czy krem czekoladowy zaspokoją słodką pokusę. Na ciepło albo na zimo, z czekoladą gorzką lub mleczną, błyskawiczne lub wymagające trochę pracy, zawsze pyszne i satysfakcjonujące łakocie.

  Sprawdź też te zbiory przepisów:

  Najpopularniejsze przepisy na deser czekoladowy:

   
  6 komentarzy
   
  35min.

  Do tego deseru jest potrzebna czekolada deserowa naprawdę dobrej jakości. Wspaniale smakuje, więc przygotuj go dla specjalnych gości! Zobacz nasz przepis video z tym deserem!

  Autor przepisu: Russ Smith

   
  4 komentarze
   
  6godz.25min.

  Tradycyjny mus czekoladowy z odrobiną pomarańczowego aromatu, ale można go równie dobrze przyrządzić bez dodatku pomarańczy - wystarczą jajka i czekolada i pyszny mus gotowy! Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

  Autor przepisu: chatoune

   
  5 komentarzy
   
  25min.

  Delikatne kulki z ciemnej czekolady udekorowane bogatą w smaku polewą z ciemnej czekolady.

  Autor przepisu: Cindy Becker

   
  3 komentarze
   
  1godz.45min.

  Jest to jeden z najlepszych musów czekoladowych, jakie kiedykolwiek jadłam. Jest niesamowicie kremowy (ok, pewnie bardzo tuczący, ale w święta nigdy nie liczy się kalorii, prawda?) Ja osobiście przygotowuję ten mus bez dodatku alkoholu. Udekorować bitą śmietaną i wiórkami czekoladowymi żeby uzyskać dodatkowy efekt.

  Autor przepisu: je_suis_unique

   
  2 komentarze
   
  10min.

  Pyszny, prosty napój, który rozgrzeje najbardziej zmarznięte serca. Mleko podgrzewa się z czekoladą, a następnie miksuje w blenderze, aby było puszyste.

  Autor przepisu: fabrice

  Przepisy video na desery czekoladowe

  • videoTitle
   Mus czekoladowy z pomarańczą
  • videoTitle
   Mus czekoladowy z awokado
  • videoTitle
   Deser z płynną czekoladą

  Inne przepisy z czekoladą: