Słodkie bułeczki (38)

  Szukasz przepisu na słodkie bułeczki? Tutaj znajdziesz bułeczki drożdżowe lub kruche scones, cynamonowe lub z owocami. Zawsze doskonałe na śniadanie lub podwieczorek!

  Najpopularniejsze przepisy w tej kategorii

   
  1 komentarz
   
  30min.

  Scones to bardzo zdrowe i pożywne owsiane lekko słodkie bułeczki. Można do nich dodać rodzynek lub suszonych owoców, albo na przykład mrożonych jagód.

  Autor przepisu: Carol

   
  Brak komentarzy
   
  1godz.30min.

  Pyszne bułeczki cynamonowe z szybko rosnącego ciasta drożdżowego. Pachnące, z dodatkiem rodzynek. Wspaniałe, gdy jeszcze ciepłe. Można je upiec w foremkach do muffinów, albo na zwykłej blaszce.

  Autor przepisu: GOOFYDEBBIE

   
  1 komentarz
   
  3godz.45min.

  Moja rodzina pochłania je natychmiast, gdy tylko je zobaczy. Nigdy nawet nie wypróbowałam innego przepisu na cynamonowe bułeczki, bo ten jest tak dobry. Uwaga: bułeczki są wspaniałe świeże, ale nie nadają się do zamrażania.

  Autor przepisu: Stephanie Knewasser

   
  1 komentarz
   
  3godz.40min.

  Te małe bułeczki mogą być nadziewane rodzynkami, albo nawet groszkami czekoladowymi. Inne małe, suszone owoce też będą świetnie pasować.

  Autor przepisu: marie

   
  1 komentarz
   
  50min.

  Lekkie i puszyste jak ptysie, kształtem przypominające nadmuchane babeczki, wyskakują z foremek, by umilić śniadanie lub podwieczorek. Podawać gorące!

  Autor przepisu: Christy

  Przepisy video na słodkie bułeczki

  • videoTitle
   Watruszki - rosyjskie drożdżówki z serem
  • videoTitle
   Szybkie bułeczki cynamonowe
  • videoTitle
   Króliczki z bułeczek cynamonowych
  • videoTitle
   Bułeczki scones z ogniska