Seler korzeniowy (97)

Seler korzeniowy to warzywo u nas bardzo popularne. Tutaj znajdziecie przepisy na surówkę z selera, puree, zupy z selera i na wiele innych dań.

Sprawdź też te zbiory przepisów:

Najpopularniejsze przepisy na seler:

 
Brak komentarzy
 
30min.

Tę turecką przystawkę można jeść na zimno i na ciepło. To ciekawy sposób na przygotowanie selera. Zwykle przygotowuję ją na świeżo i podaję natychmiast po przygotowaniu, ale selera można też ugotować wcześniej, a na koniec zrobić tylko świeży sos.

Autor przepisu: Afiyet_olson

 
8 komentarzy
 
1godz.30min.

Smaczna potrawa rybna, która oprócz karpia i śledzia ozdobi nam wigilijny stół. Zobacz też nasz video przepis z tym daniem.

Autor przepisu: Jola

 
10 komentarzy
 
1godz.30min.

Jedna z najpyszniejszych zup jakie udało mi się ugotować! Ogórkowa na wywarze mięsnym, ale łatwo można z niej zrobić wegetariańską wersję rezygnując z kości schabowej.

Autor przepisu: Bogusia

 
2 komentarze
 
40min.

Gotowałam ją dla wielu osób, które nadały jej tę nazwę. Zajmuje trochę czasu, ale jest tego warta. Uwaga: ci, którzy nie chcą używać boczku, mogą go zastąpić 1/4 szklanki stopionego masła. (Zwykle podaję tę zupę na specjalne okazje i nie polecam osobom liczącym kalorie.)

Autor przepisu: Karena

 
2 komentarze
 
1godz.5min.

To klasyczna zupa ogórkowa w wersji bezmięsnej. Ma dużo witaminy C i jest idealna na kaca :) Zamiast ziemniaków ogórkową można też zrobić z ryżem.

Autor przepisu: oleńka

Podobne:

Seler naciowy
Seler naciowy   (211)

Polecamy nasze artykuły!

  • Przeliczniki kuchenne Przeliczniki kuchenne
  • Domowy cukier waniliowy Domowy cukier waniliowy
  • Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy
  • Jak upiec doskonały biszkopt Jak upiec doskonały biszkopt
  • Jak ugotować ryż Jak ugotować ryż