Suflet (22)

  Czy próbowaliscie kiedyś przyrządzić suflet? To lekkie i delikatne danie z jajek wcale nie jest takie trudne. Sprawdźcie nasze przepisy na suflet na słono - z rybą, serem lub warzywami, czy na słodko - z czekoladą lub owocami.

  Najpopularniejsze przepisy w tej kategorii

   
  Brak komentarzy
   
  35min.

  Lekkie suflety jajeczne z dodatkiem żółtego sera i łososia. Podawać ciepłe z sałatką ze świeżych warzyw.

  Autor przepisu: mar_janna

   
  Brak komentarzy
   
  1godz.

  Ten pyszny suflet jest o wiele prostszy do przygotowania niż myślisz. Ser comte nadaje mu autentycznego smaku z francuskiej kuchni, ale można go zastąpić innym serem, na przykład cheddarem. Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

  Autor przepisu: matoutina

   
  2 komentarze
   
  25min.

  Warto mieć zapas puszek z morelami lub innymi owocami w soku owocowym w spiżarni. Dzięki temu, kiedy niespodziewanie wpadną do nas goście, będziemy mogli przyrządzić w kilka minut ten imponujący, lekki i puszysty deser. Zawiera on w dodatku mniej jajek i cukru, niż gdybyśmy piekli suflet według innych przepisów.

  Autor przepisu: Norma MacMillan

   
  1 komentarz
   
  35min.

  Te mini suflety przygotowuje się w indywidualnych kokilkach, dzięki czemu szanse na to, że opadną są dużo mniejsze niż w przypadku jednego dużego sufletu.

  Autor przepisu: AnneFrancoise

   
  Brak komentarzy
   
  1godz.5min.

  Ten przepis na suflet z marchwi dla niektórych może być trochę za słodki, dlatego radzę dodawać cukier po trochu i sprawdzać, kiedy jest wystarczająco słodki.

  Autor przepisu: LOUETTA

  Przepisy video na suflet

  • videoTitle
   Suflet serowy

  Podobne: