Pieczeń (92)

  Pieczone mięso jest bardzo prostą, niewymagającą potrawą, która zachwyca miłośników wszelkiego mięsiwa. Czy jest to pieczeń wołowa, pieczeń wieprzowa, pieczony schab, karkówka, czy dziczyzna, dzięki naszym przepisom wyjdzie odpowiednio soczysta i krucha. Godne polecenia są też przepisy na klops (inaczej pieczeń rzymska), w którym niejednokrotnie znajdziecie ciekawe nadzienie.

  Sprawdź też te zbiory przepisów na pieczeń:

  Najpopularniejsze przepisy na pieczeń:

   
  Brak komentarzy
   
  1godz.10min.

  Pyszny i prosty przepis na jagnięcinę. Delikatne, aromatyczne mięso najlepiej smakuje pieczone w towarzystwie ziemniaków i podlewane sosem własnym. Zobaczcie nasz przepis video z tym daniem!

  Autor przepisu: MBENHAM

   
  Brak komentarzy
   
  3godz.45min.

  Carnitas to pieczona wieprzowina, która jest tak miękka, że przypomina pulled pork. Rozdziela się ją widelcem podczas pieczenia. W środku jest miękka dzięki polewaniu sosami, a na zewnątrz jest lekko przypieczona. W tym przepisie podaje się ją z tortillą i meksykańską salsą.

  Autor przepisu: Nette

   
  5 komentarzy
   
  5godz.10min.

  Schab pieczony w ziołach, z czosnkiem idealnie nadaje się zarówno na ciepło jak i na zimno. Równie smaczna jest wersja faszerowana śliwkami lub pieczarkami.

  Autor przepisu: marsha

   
  5 komentarzy
   
  13godz.45min.

  Pieczona karkówka jest bardzo smaczna zarówno na ciepło - do obiadu, jak i na zimno - do kanapek. W zależności od tego jak gruby jest kawałek pieczonego mięsa czas pieczenia można skrócić lub wydłużyć.

  Autor przepisu: apfel

   
  4 komentarze
   
  1godz.10min.

  Wspaniały przepis na soczystą polędwicę wołową. Mięso nie wymaga marynowania, a po upieczeniu jest i tak pysznie kruche.

  Autor przepisu: Fiola

  Przepisy video na pieczeń

  • videoTitle
   Pieczony mostek jagnięcy
  • videoTitle
   Pieczony udziec jagnięcy
  • videoTitle
   Schab pieczony z orzechami
  • videoTitle
   Pulled pork długo wędzona
  • videoTitle
   Carnitas - pieczona wieprzowina po meksykańsku

  Podobne:

  Klops
  Klops   (16)