Pasta do kanapek (85)

Wśród naszych przepisów znajdziecie przeróżne dodatki do kanapek: pasty rybne, jajeczne, a nawet pasty owocowe. Pasty są dobrym, pożywnym dodatkiem do kanapek pakowanych na drugie śniadanie - dla dzieci lub do pracy. Kombinacji jest wiele, więc przejrzyjcie nasze przepisy i wybierzcie coś dla siebie!

Sprawdź też te zbiory przepisów:

Najpopularniejsze przepisy w tej kategorii

 
Brak komentarzy
 
30min.

Zdrowa pasta do pieczywa wszelkiego - jak mawiała o tej pysznej paście moja babcia. W letnie, gorące dni takie szybkie potrawy są najlepsze.

Autor przepisu: matylda

 
Brak komentarzy
 
15min.

Wędzony łosoś zmiksowany z serkiem śmietankowym, śmietaną i koperkiem - wspaniale smakuje na krakersach. To świetna przekąska na imprezy. Zobacz nasz przepis video z tą pastą!

Autor przepisu: Rob

 
6 komentarzy
 
15min.

Pasta jajeczna to bardzo pożywny dodatek do kanapek i można nią uraczyć niespodziewanych gości, jeśli zasiedzą się do kolacji, a Ty akurat nie masz nic ciekawego w lodówce. Pyszna! Dzieciaki też ją uwielbiają!

Autor przepisu: apfel

 
4 komentarze
 
5min.

To bardzo pożywna pasta, bo awokado ma mnóstwo witamin i mikroelementów. Dzieci ją uwielbiają, a jej przygotowanie zajmuje chwilkę!

Autor przepisu: apfel

 
2 komentarze
 
35min.

Prosta i smaczna pasta serowa z dodatkiem czosnku. Dobra do krakersów na imprezę. Można jej też użyć jako gęstego dipu i maczać w niej pałeczki warzywne (z marchewki, selera naciowego itp.).

Autor przepisu: golfinho

Polecamy nasze artykuły!

  • Przeliczniki kuchenne Przeliczniki kuchenne
  • Domowy cukier waniliowy Domowy cukier waniliowy
  • Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy
  • Jak upiec doskonały biszkopt Jak upiec doskonały biszkopt
  • Jak ugotować ryż Jak ugotować ryż