Jajka faszerowane (43)

  Faszerowane jajka ozdobią stół na każdą okoliczność i imprezę. Ugotowane na twardo jajka można faszerować szynką, tuńczykiem, łososiem, pieczarkami i wieloma innymi składnikami. W naszej kolekcji przepisów każdy znajdzie swoją ulubioną wersję tej klasycznej przystawki.

  Najpopularniejsze przepisy na faszerowane jajka:

   
  Brak komentarzy
   
  25min.

  Wspaniały sposób na jajka faszerowane. Pieczarki wymieszane z cebulką, kuminem i odrobiną majonezu. Doskonałe na przystawkę na każdą okazję. Można posypać papryką w proszku i posiekaną natką pietruszki.

  Autor przepisu: Magda

   
  Brak komentarzy
   
  15min.

  Faszerowane jajka przygotowuje się bardzo łatwo, a zawsze pięknie wyglądają! Te są przyprawione tak, aby smakowały naprawdę wyjątkowo. Według mnie to najlepsza przystawka na imprezę z przyjaciółmi! Zobaczcie nasz przepis video z tą potrawą.

  Autor przepisu: Elisabeth

   
  4 komentarze
   
  25min.

  Wspaniały sposób na faszerowane jajka, które zachwycą nie tylko na wielkanocnym stole. Wyśmienity wędzony łosoś wymieszany z serkiem śmietankowym, delikatnie doprawiony mieloną papryką ostrą lub łagodną, zgodnie z upodobaniem.

  Autor przepisu: alaola

   
  2 komentarze
   
  27min.

  To ciekawe połączenie smaków i przystawka, która wszystkim smakuje. Najlepiej pięknie je udekorować zieloną pietruszką.

  Autor przepisu: apfel

   
  Brak komentarzy
   
  30min.

  Szybki sposób na podanie przystawek. Waflowe foremki faszerowane szynką i jajkiem z pewnością zrobią duże wrażenie na Twoich gościach!

  Autor przepisu: MagdaVafini

  Przepisy video na jajka faszerowane

  • videoTitle
   Faszerowane jajka

  Podobne: