Bulgur (23)

  Bulgur to smaczna i zdrowa kaszka z pszenicy używana jako dodatek do dań, składnik sałatek lub farszów do nadziewania warzyw. Niech nasze przepisy was zainspirują do przyrządzenia pysznego dania z bulgurem.

  Najpopularniejsze przepisy na bulgur:

   
  Brak komentarzy
   
  2godz.30min.

  Sałatka z groszkiem, bobem bulgurem i ziołami - pełna energii i niezwykłych smaków! Przypomina wakacyjne podróże do krajów wschodu...

  Autor przepisu: Lucie

   
  1 komentarz
   
  35min.

  Moja rodzina uwielbia wegetariańskie dania, które są lekkie i zdrowe. Tobie też na pewno posmakuje ta soczysta papryka z bulgurem i pieczarkami.

  Autor przepisu: ntbella

   
  Brak komentarzy
   
  1godz.20min.

  To pożywna sałatka, która może być całym posiłkiem. Kasza bulgur jest przepyszna i można ją dostać w sklepach ze zdrową żywnością.

  Autor przepisu: NIBLETS

   
  Brak komentarzy
   
  4godz.15min.

  Moja wersja tej tradycyjnej libańskiej sałatki z kaszką bulgur. Lekka, aromatyczna sałatka pełna warzyw prosto z ogrodu - pomidory, ogórki, cebulka i dużo, dużo pietruszki. Schłodzić przed podaniem!

  Autor przepisu: KITKATY

   
  Brak komentarzy
   
  25min.

  Bulgur to grubo zmielone i obgotowane ziarno pszenicy, które przyrządza się błyskawicznie, dlatego ten produkt zawsze warto mieć w spiżarni. Używa się go zarówno do dań gorących, jak i sałatek. Ta pyszna kolorowa sałatka będzie doskonałym daniem głównym na letni lunch lub piknik.

  Autor przepisu: Jacek Fronczak

  Podobne: