Bulgur (21)

Bulgur to smaczna i zdrowa kaszka z pszenicy używana jako dodatek do dań, składnik sałatek lub farszów do nadziewania warzyw. Niech nasze przepisy was zainspirują do przyrządzenia pysznego dania z bulgurem.

Najpopularniejsze przepisy na bulgur:

 
Brak komentarzy
 
2godz.30min.

Sałatka z groszkiem, bobem bulgurem i ziołami - pełna energii i niezwykłych smaków! Przypomina wakacyjne podróże do krajów wschodu...

Autor przepisu: Lucie

 
1 komentarz
 
35min.

Moja rodzina uwielbia wegetariańskie dania, które są lekkie i zdrowe. Tobie też na pewno posmakuje ta soczysta papryka z bulgurem i pieczarkami.

Autor przepisu: ntbella

 
Brak komentarzy
 
1godz.20min.

To pożywna sałatka, która może być całym posiłkiem. Kasza bulgur jest przepyszna i można ją dostać w sklepach ze zdrową żywnością.

Autor przepisu: NIBLETS

 
Brak komentarzy
 
4godz.15min.

Moja wersja tej tradycyjnej libańskiej sałatki z kaszką bulgur. Lekka, aromatyczna sałatka pełna warzyw prosto z ogrodu - pomidory, ogórki, cebulka i dużo, dużo pietruszki. Schłodzić przed podaniem!

Autor przepisu: KITKATY

 
Brak komentarzy
 
25min.

Bulgur to grubo zmielone i obgotowane ziarno pszenicy, które przyrządza się błyskawicznie, dlatego ten produkt zawsze warto mieć w spiżarni. Używa się go zarówno do dań gorących, jak i sałatek. Ta pyszna kolorowa sałatka będzie doskonałym daniem głównym na letni lunch lub piknik.

Autor przepisu: Jacek Fronczak

Podobne:

Polecamy nasze artykuły!

  • Przeliczniki kuchenne Przeliczniki kuchenne
  • Domowy cukier waniliowy Domowy cukier waniliowy
  • Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy
  • Jak upiec doskonały biszkopt Jak upiec doskonały biszkopt
  • Jak ugotować ryż Jak ugotować ryż