Karp w galarecie

  Wspaniały sposób na wigilijnego karpia - podany w galarecie zachwyci Waszych gości! Każdy przepis jest inny, znajdźcie więc coś dla siebie i podajcie tę rybę w pięknej oprawie.

  5 przepisów

  Filtruj

  Główne składniki

  Rodzaj dania

  Kuchnie świata

   
  1 komentarz
   
  3godz.40min.

  Smaczna przystawka na świąteczny lub sylwestrowy stół. Karp na zimno z warzywami. Nie jest taka trudna, na jaką wygląda.

  Autor przepisu: apfel

   
  Brak komentarzy
   
  3godz.50min.

  To przepis na karpia w galarecie, który przygotujemy pomijając etap gotowania głowy czy innych resztek z oprawiania ryby. Jeśli kupujemy płaty karpia, to oczywiście pozbawieni jesteśmy tych resztek, które wraz z warzywami dają nam wywar na galaretę. Ale to nie problem, bo wywar z warzyw i gotowanego w nim karpia daje równie dobry efekt kulinarny, no i pracy mamy znacznie mniej.

  Autor przepisu: apfel

   
  Brak komentarzy
   
  6godz.40min.

  To danie przygotowałam pierwszy raz w życiu, gdy chciałam pokazać mojej teściowej, ze umiem gotować (wigilia 1974 rok). Udało się, a było to niemałe wyzwanie. Nie jest ono trudne, ale wymaga trochę czasu i cierpliwości. Warto je czasem zrobić, bo efekt jest ciekawy. Karp prezentuje się bardzo elegancko, wykwintnie i jest smaczny.

  Autor przepisu: apfel

   
  Brak komentarzy
   
  4godz.5min.

  Tradycyjny przepis na karpia w galarecie. Prezentuje się okazale bo jest podany w całości i na pewno ozdobi wigilijny stół.

  Autor przepisu: Fiola

   
  Brak komentarzy
   
  3godz.

  Przygotowanie tej potrawy wymaga trochę czasu, ale warto się poświęcić dla wspaniałej kolacji wigilijnej.

  Autor przepisu: jadźka4

  1 / 1

  Podobne: