Pierniczki (32)

  Tutaj znajdziecie sprawdzone przepisy na pierniki. Kruche pierniczki to nasze ulubione ciastka świąteczne... korzenne, cynamonowe, polukrowane - jak kto lubi. Warto zachęcić dzieci, aby kreatywnie powykrawały kształty pierniczków w gwiazdki i choinki a następnie udekorowały je kolorowym lukrem i posypką.

  Najpopularniejsze przepisy na pierniczki:

   
  3 komentarze
   
  1godz.30min.

  Pyszne, korzenne pierniczki. W mojej rodzinie od zawsze korzystamy tylko z tego przepisu i zawsze są wspaniale aromatyczne. Zobacz przepis video!

  Autor przepisu: STEPH67

   
  5 komentarzy
   
  30min.

  To moje ulubione pierniki. Co prawda na początku bałam się, że ciasto mi nie wyjdzie, ale wszystko się udało! Od tej pory zawsze piekę tylko te pierniczki.

  Autor przepisu: Magpie

   
  Brak komentarzy
   
  55min.

  Te pierniczki pieczemy w każde Święta w ilości hurtowej, wspólnie dekorujemy, a potem zajadamy się nimi lub wieszamy na choince jako dekoracje.

  Autor przepisu: Magpie

   
  1 komentarz
   
  50min.

  Pyszne pierniki o korzennym aromacie, doskonałe nie tylko na Święta. Można je zjeść zaraz po upieczeniu, albo przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, co sprawi, że z czasem zmiękną.

  Autor przepisu: MoniczKa

   
  Brak komentarzy
   
  2godz.27min.

  Wspaniałe ciasteczka na Boże Narodzenie. Aromatyczne i chrupiące. Wycinanie z ciasta różnych kształtów jest świetną zabawą dla całej rodziny!

  Autor przepisu: Heather

  Przepisy video na pierniczki

  • videoTitle
   Pierniczki

  Podobne przepisy: