Kalarepa (27)

  Kalarepka nieodmiennie kojarzy nam się z wiosennymi nowalijkami. Najlepsza i najzdrowsza - na surowo, ale równie pyszna jako składnik surówek i zup. Sprawdźcie nasze przepisy i przygotujcie coś zdrowego!

  Najpopularniejsze przepisy w tej kategorii

   
  Brak komentarzy
   
  40min.

  Ta smaczna warzywna potrawa podawana z młodymi ziemniakami i dużą ilością koperku, albo jako dodatek do obiadu mięsnego, smakuje znakomicie szczególnie w wiosenne dni.

  Autor przepisu: Jagodzianka

   
  4 komentarze
   
  45min.

  Najpyszniejsza zupa z dodatkiem wszystkich jarzyn sezonowych. Moja mama zawsze mówiła na nią "zupa łyżka stój", bo jest tak gęsta od warzyw, że łyżka sama stoi! Ilość i różnorodność warzyw można regulować zgodnie z upodobaniem.

  Autor przepisu: Belka

   
  1 komentarz
   
  55min.

  Według tego przepisu można piec pojedyncze warzywa, na przykład ziemniaki lub pasternak, a także przyrządzać pyszne dania z wielu warzyw korzeniowych. Najlepiej podawać je z pieczonym mięsem lub drobiem, choć równie dobrze smakują z wegetariańskimi daniami głównymi i pieczoną rybą.

  Autor przepisu: Jacek Fronczak

   
  Brak komentarzy
   
  45min.

  Wyjątkowo pyszna zupa z dodatkiem kaszy gryczanej, według przepisu mojej koleżanki. Gdy pierwszy raz usłyszałam o kaszy gryczanej w zupie to się skrzywiłam. Brzmiało jednak intrygująco, więc spróbowałam. Rewelacja, pod warunkiem, że kasza jest niepalona!

  Autor przepisu: Fiola

   
  Brak komentarzy
   
  20min.

  Lekka i chrupiąca sałatka, którą lubię przyrządzać zarówno do obiadu jak i na kolację. Dodaję jogurt naturalny i dzięki temu sałatka jest niskokaloryczna.

  Autor przepisu: Adamek

  Podobne:

  Brukselka
  Brukselka   (16)
  Kalafior
  Kalafior   (77)
  Kapusta
  Kapusta   (202)