Kalarepa (27)

Kalarepka nieodmiennie kojarzy nam się z wiosennymi nowalijkami. Najlepsza i najzdrowsza - na surowo, ale równie pyszna jako składnik surówek i zup. Sprawdźcie nasze przepisy i przygotujcie coś zdrowego!

Najpopularniejsze przepisy w tej kategorii

 
Brak komentarzy
 
40min.

Ta smaczna warzywna potrawa podawana z młodymi ziemniakami i dużą ilością koperku, albo jako dodatek do obiadu mięsnego, smakuje znakomicie szczególnie w wiosenne dni.

Autor przepisu: Jagodzianka

 
4 komentarze
 
45min.

Najpyszniejsza zupa z dodatkiem wszystkich jarzyn sezonowych. Moja mama zawsze mówiła na nią "zupa łyżka stój", bo jest tak gęsta od warzyw, że łyżka sama stoi! Ilość i różnorodność warzyw można regulować zgodnie z upodobaniem.

Autor przepisu: Belka

 
1 komentarz
 
55min.

Według tego przepisu można piec pojedyncze warzywa, na przykład ziemniaki lub pasternak, a także przyrządzać pyszne dania z wielu warzyw korzeniowych. Najlepiej podawać je z pieczonym mięsem lub drobiem, choć równie dobrze smakują z wegetariańskimi daniami głównymi i pieczoną rybą.

Autor przepisu: Jacek Fronczak

 
Brak komentarzy
 
20min.

Lekka i chrupiąca sałatka, którą lubię przyrządzać zarówno do obiadu jak i na kolację. Dodaję jogurt naturalny i dzięki temu sałatka jest niskokaloryczna.

Autor przepisu: Adamek

 
Brak komentarzy
 
45min.

Wyjątkowo pyszna zupa z dodatkiem kaszy gryczanej, według przepisu mojej koleżanki. Gdy pierwszy raz usłyszałam o kaszy gryczanej w zupie to się skrzywiłam. Brzmiało jednak intrygująco, więc spróbowałam. Rewelacja, pod warunkiem, że kasza jest niepalona!

Autor przepisu: Fiola

Podobne:

Brukselka
Brukselka   (14)
Kalafior
Kalafior   (71)
Kapusta
Kapusta   (191)

Polecamy nasze artykuły!

  • Przeliczniki kuchenne Przeliczniki kuchenne
  • Domowy cukier waniliowy Domowy cukier waniliowy
  • Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy Jak zrobić domowy ekstrakt waniliowy
  • Jak upiec doskonały biszkopt Jak upiec doskonały biszkopt
  • Jak ugotować ryż Jak ugotować ryż