Marynowanie (98)

  Marynowanie to nie tylko sztuka konserwowania warzyw lub owoców w zalewie octowej. Oprócz przetworów możemy też marynować mięso. Tutaj znajdziecie przepisy na wszelkie marynaty!

  Sprawdź też te zbiory przepisów:

  Kiszenie
  Kiszenie   (22)
  Pasteryzacja
  Pasteryzacja   (133)

  Najpopularniejsze przepisy w tej kategorii

   
  Brak komentarzy
   
  15min.

  Przepis ten dała mi moja śp. teściowa, aby wykorzystywać obfite letnie plony ogórków. Sąsiad dał mi niedawno cztery dwudziestolitrowe wiadra ogórków ze swojego ogrodu, więc narobiłem w ten sposób marynat dla całej okolicy. Zachowają świeżość w lodówce przez 2 i pół do 3 tygodni.

  Autor przepisu: GARYR

   
  Brak komentarzy
   
  4godz.30min.

  Fajny, prosty sposób na marynowane jajka i buraczki. Można podwoić przepis jeśli na przykład szykuje nam się większa impreza :) Można je przechowywać w lodówce do 2 tygodni.

  Autor przepisu: Cathy Swanson

   
  8 komentarzy
   
  4godz.30min.

  Są to najlepsze słodko-kwaśne ogórki, jakie kiedykolwiek jadłem! A szukałem dobrego przepisu już od dawna. Gwarantuję, że je polubisz! Z tego przepisu wychodzi ich bardzo dużo, więc przygotuj się na chrupanie. Smacznego!

  Autor przepisu: David

   
  9 komentarzy
   
  6godz.25min.

  Jeden ze sposobów na przetworzenie ogórków, aby można je było kosztować także zimową porą. Są wyraziste w smaku i lekko pikantne - w zależności od ilości dodanego chili.

  Autor przepisu: marsha

   
  5 komentarzy
   
  5godz.10min.

  Schab pieczony w ziołach, z czosnkiem idealnie nadaje się zarówno na ciepło jak i na zimno. Równie smaczna jest wersja faszerowana śliwkami lub pieczarkami.

  Autor przepisu: marsha

  Przepisy video na marynowanie

  • videoTitle
   Pikle z cukinii
  • videoTitle
   Marynowane jajka z buraczkami