Halloween (42)

  Mamy wiele zaskakujących smakołyków na Halloween, zwłaszcza jeśli potrzebujesz zabawnych i przerażających przystawek dla gości na imprezie. Sprawdź nasze pomysły na przepisy związane z tematyką Halloween i przygotuj niezwykłe potrawy dla znajomych czarownic i duchów.

  Najpopularniejsze przepisy na Halloween:

   
  8 komentarzy
   
  50min.

  Dzieci uwielbiają widok tych odstraszających ciastek, a dorośli doceniają ich smak. Wstrętnie idealne na imprezę Halloween.

  Autor przepisu: Sandra

   
  2 komentarze
   
  50min.

  Te śmieszne muffiny można przygotować z gotowej mieszanki na czekoladowe muffiny i gotowej polewy z białej czekolady, ale można też przygotować wszystko samodzielnie. Dekorowanie ich to świetna zabawa!

  Autor przepisu: mumofsix

   
  2 komentarze
   
  55min.

  Muffiny te są świetne na Halloween. Używamy tu gotowych mieszanek do wypieku muffinów i kremu czekoladowego, ale oczywiście zawsze można użyć własnych wypróbowanych przepisów. Zobaczcie nasz film video z tym przepisem!

  Autor przepisu: Liz Harrison

   
  1 komentarz
   
  45min.

  Smaczna, prosta i szybka przekąska na imprezę Halloween. Dobra zabawa gwarantowana! Można je przygotować wcześniej a potem tylko odgrzać.

  Autor przepisu: jenn

   
  1 komentarz
   
  1dzień45min.

  Poncz z ciemnego soku, do którego można dodać alkohol i zamrożoną "rękę". Wygląda przerażająco, więc najlepiej przygotować go na Halloween!

  Autor przepisu: jenn

  Przepisy video na Halloween

  • videoTitle
   Poncz czarownic na Halloween
  • videoTitle
   Palce czarownicy na Halloween
  • videoTitle
   Babeczki na Halloween
  • videoTitle
   Babeczki sowy

  Inne okazje i święta:

  Dynia
  Dynia   (139)
  Poncz
  Poncz   (20)
  Przekąski
  Przekąski   (585)