Video kuchnia (5)

Dzięki naszym krótkim i zabawnym filmom video gotowanie będzie przyjemne i proste jak nigdy dotąd! Przejdź do naszego kanału na You Tube, gdzie stale dodajemy nowe filmy z przepisami. Jeśli zasubskrybujesz nasz kanał, powiadomienia o nowych filmach same trafią do Twojej skrzynki.
Zobacz: Lista | Film video

Jeśli przygotowanie ruskich pierogów było dla Was wielką tajemnicą - ten filmik rozwieje wszelkie wątpliwości i przeprowadzi Was krok po kroku od zmielenia sera, poprzez wałkowanie ciasta, po lepienie wspaniałych, pękatych pierogów.


Zobacz jak przygotować bakłażana żeby nie był gorzki, jak go obrać i co z nim dalej zrobić.


Grzane wino, pachnące cynamonem i mandarynkami wspaniale rozgrzeje w chłodne, zimowe dni. Ten krótki film video pokaże Wam, jak je przygotować.


Będziesz mieć dużo zabawy przygotowując smakołyki na Halloween. Nasze video pokazuje krok po kroku jak udekorować 3 rodzaje czekoladowych babeczek na wspaniałe, straszne przyjęcie na Halloween.


Obejrzyj nasz krótki film video i upiecz świąteczne pierniczki. Czy będą miały kształt ludzików, mikołajów, czy zwierzątek, ten film pokaże Wam jak je przygotować, aby zawsze wyszły znakomicie!


Historia

Ostatnio przeglądane


Ostatnio wyszukiwane