Video kuchnia (4)

Dzięki naszym krótkim i zabawnym filmom video gotowanie będzie przyjemne i proste jak nigdy dotąd! Przejdź do naszego kanału na You Tube, gdzie stale dodajemy nowe filmy z przepisami. Jeśli zasubskrybujesz nasz kanał, powiadomienia o nowych filmach same trafią do Twojej skrzynki.
Zobacz: Lista | Film video
Sortuj według:

Jeśli przygotowanie ruskich pierogów było dla Was wielką tajemnicą - ten filmik rozwieje wszelkie wątpliwości i przeprowadzi Was krok po kroku od zmielenia sera, poprzez wałkowanie ciasta, po lepienie wspaniałych, pękatych pierogów.


Będziesz mieć dużo zabawy przygotowując smakołyki na Halloween. Nasze video pokazuje krok po kroku jak udekorować 3 rodzaje czekoladowych babeczek na wspaniałe, straszne przyjęcie na Halloween.


Grzane wino, pachnące cynamonem i mandarynkami wspaniale rozgrzeje w chłodne, zimowe dni. Ten krótki film video pokaże Wam, jak je przygotować.


Obejrzyj nasz krótki film video i upiecz świąteczne pierniczki. Czy będą miały kształt ludzików, mikołajów, czy zwierzątek, ten film pokaże Wam jak je przygotować, aby zawsze wyszły znakomicie!


Historia

Ostatnio przeglądane


Ostatnio wyszukiwane