Wszystko o ziemniakach

Autor artykułu: Allrecipes  |  Zdjęcie: ZAKIAH
Wszystko o ziemniakach
1 z 1
<
>

Opinie (1)

Komentarze (0)

Drukuj


Pieczone, puree, smażone, duszone, siekane, krojone lub całe.
Skorzystaj z naszej pomocy w przygotowaniu tego uniwersalnego warzywa krok po kroku, z wykorzystaniem praktycznych zdjęć.


Puree ziemniaczane

W jakiejkolwiek formie je lubisz, lekkiej i puszystej czy gładkiej i kremowej, w naszym ilustrowanym artykule przeczytasz i zobaczysz krok po kroku, jak osiągnąć upragnioną gładkość i smak swoich ziemniaków.
Smażenie w głębokim tłuszczu

Domowe frytki to wspaniały przysmak każdej kuchni. Jak przygotować je aby były chrupiące na zewnątrz, a miękkie i puszyste w środku? Dowiedz się, podążając za naszym ilustrowanym artykułem na temat smażenia frytek.
Sałatka z ziemniaków

Sałatka z ziemniaków może być świetnym dodatkiem do wszelkich potraw niezależnie od pory roku. Wybierz odpowiedni rodzaj ziemniaków i idealnie pasujące przyprawy, żeby sporządzić swój pokazowy przepis, albo wypróbuj jeden z naszych najpopularniejszych przepisów.
Placki ziemniaczane

Każdemu zaświecą się oczka na widok chrupiących złotych placuszków, bez względu na okazję.
Krojenie ziemniaków w kostkę

Zobacz jak szefowie kuchni perfekcyjnie kroją ziemniaki na zupę, placki ziemniaczane, sałatkę z ziemniaków i na inne potrawy! Naucz się ich sztuczek i uzyskaj niesamowite rezultaty i zawsze równo ugotowane ziemniaki. Podążaj tylko krok w krok za naszym ilustrowanym artykułem.
Opublikowany przez:
Allrecipes

Moje komentarze i oceny

 • Już zapomniałam ile to świetnych potraw można przyrządzić z ziemniaków! Fajne te przepisy na placki ziemniaczane i sałatkę z ziemniaków!
  Wysłane: 05 paź 2010 Łatwy
  Jola
  • Jola
  • doświadczony
  • Wisznia Mała, Polska

Historia

Ostatnio przeglądane


Ostatnio wyszukiwane