Pomoc/Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania


Nie pamiętasz hasła lub nazwy użytkownika

Jeśli nie pamiętasz danych do zalogowania, przejdź do Nie pamiętasz hasła? Wpisz swój adres e-mail w podanym polu i kliknij na link „Wyślij moje dane”. Twoje informacje będą wysłane na ten adres. Odpowiedź jest wysyłana automatycznie i jest informacją poufną. Jeśli nie posiadasz już adresu e-mail, którego używałeś do swojego konta, wyślij do nas e-mail z informacją o swoim koncie do info@allrecipes.pl


Przyłącz się do Allrecipes

Dołącz do użytkowników serwisu Allrecipes i zarejestruj się. Jako członek serwisu będziesz mieć możliwość przechowywania swoich ulubionych przepisów, dzielenia się zdjęciami oraz poznawania nowych znajomych, którzy także lubią gotować. Kliknij tutaj i Utwórz DARMOWE konto.


Rejestracja

Jeśli pojawi się komunikat, że konto o tej nazwie użytkownika już istnieje, należy wybrać inną nazwę użytkownika lub zmienić swoją wybraną nazwę dodając do niej cyfry. Mamy wielu użytkowników, którzy posługują się podobnymi nazwami i zainteresowaniami kulinarnymi, dlatego też niektóre nazwy użytkowników mogą się pokrywać. Nazwa użytkownika musi być niepowtarzalna, ale hasło to tylko Twój wybór. Używaj tylko liter i cyfr, ponieważ w naszym serwisie nie stosujemy symboli dla nazw użytkowników i haseł.


Zmiana hasła

Aby zmienić hasło najpierw Zaloguj się. Następnie możesz zmienić hasło na stronie Moje ustawienia.


Zmiana adresu e-mail

Aby zmienić adres e-mail najpierw Zaloguj się. Następnie możesz zmienić adres e-mail na stronie Moje ustawienia.


Zmiana nazwy użytkownika

Niestety po założeniu konta nie możesz zmienić nazwy użytkownika. Jeśli nadal chcesz zmienić nazwę użytkownika, możesz wysłać swoją prośbę do info@allrecipes.pl


Jak opublikować przepis na stronie Allrecipes?

Przed wysłaniem przepisu prosimy sprawdzić, czy identyczna nazwa lub przepis nie został wcześniej opublikowany na naszej stronie. W ten sposób unikniemy duplikowania przepisu.

Pamiętaj, że przepisy na naszej stronie nie powinny posiadać tej samej nazwy. Możesz zmienić nazwę przepisu, i tym samym nadać mu osobisty charaker, dodając swoje imię, np. Zupa Pomidorowa Zofii. Lub możesz zastosować nazwę bardziej opisową, np. Zupa pomidorowa z pesto ze świeżej bazylii.

Po utworzeniu konta i zalogowaniu się dodaj swój przepis. Możesz go natychmiast opublikować klikając przycisk „Opublikuj”. Lub możesz również zapisać go jako wersję roboczą lub do użytku własnego klikając przycisk „Zapisz jako prywatne”.


Dodanie opinii lub komentarza
Możesz wysłać opinię lub komentarz na temat każdego przepisu, klikając na link „Dodaj opinię”, który znajduje się na prawo od oceny przepisu (gwiazdki). Tylko osoby zalogowane mogą dodać swoją opinię lub komentarz. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany, będziesz o to poproszony.

Wariacje są to zmiany i ulepszenia, które możesz wprowadzić do danego przepisu. Na przykład: składniki zastąpić innymi lub zamienić je na zdrowsze, itp. Możesz dzielić się swoimi wariacjami, klikając na link „Dodaj wariację” znajdujący się na prawo od oceny przepisu (gwiazdki). Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany, przed wpisaniem swojej wariacji będziesz poproszony o zalogowanie.


Wyszukiwanie przepisów
Allrecipes pragnie jak najbardziej ułatwić wyszukiwanie, dlatego też stworzyliśmy kilka sposobów na wyszukiwanie przepisów. Możesz wykorzystać górny pasek wyszukiwania, aby przeprowadzić następujące wyszukiwania:

Szukaj przepisów: Aby przeszukać stronę wpisz nazwę lub słowo kluczowe w pasku wyszukiwania znajdującym się w części nawigacyjnej na górze strony. Lub kliknij tutaj.

Szukaj składników: Szukaj przepisów, które zawierają wybrane przez Ciebie składniki na stronie Szukaj składników

Jaka jest różnica pomiędzy wyszukiwaniem według przepisów lub według składników?: Szukaj przepisów pozwoli Ci znaleźć przepisy na zrobienie ciasta francuskiego od podstaw, podczas gdy Szukaj składników pozwoli Ci znaleźć przepisy wykorzystujące gotowe ciasto francuskie.

Przeglądaj filtry: Kiedy już przeszukasz przepisy po nazwach, słowach kluczowych, albo składnikach, możesz przefiltrować wyniki wyszukiwania używając linków znajdujących się po lewej stronie.


Pytania dotyczące przepisu i sposobu gotowania
Aby zadać pytanie dotyczące przepisu, należy je wpisać w polu na dole strony z przepisem. Osoba, która opublikowała przepis będzie wówczas mogła odpowiedzieć na pytanie publikując komentarz. Aby zadać ogólne pytania dotyczące gotowania wyślij e-mail do info@allrecipes.pl Ze względu na dużą ilość otrzymywanych wiadmości, z góry przepraszamy, jeśli nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Informacje o wartościach odżywczych
Nie wszystkie przepisy zawierają informacje o wartościach odżywczych. Jedynie te przepisy, które zostały wybrane przez edytorów Allrecipes będą zawierać dane o wartościach odżywczych. Również większość przepisów dostarczonych przez partnerów Allrecipes zawiera informacje o wartościach odżywczych.

Oznaczanie flagą
Możesz pomóc porządkować naszą stronę! Nasz system oznaczania flagami umożliwia użytkownikom zaznaczanie tych komentarzy, które należy szybko usunąć, zapewniając jednocześnie możliwość wymiany opinii oraz wolność słowa.

Każdy przepis, opinia, zdjęcie lub profil zostanie automatycznie usunięte, jeśli otrzyma wystarczającą ilość flag. Każda osoba może wystawić tylko jedną flagę.

Jeśli uważasz, że twój komentarz został błędnie oznaczony flagą, możesz się odwołać. Wszelkie komentarze, których treść jest zgodna z naszymi Warunkami korzystania z serwisu podlegają procedurze odwołania i ponownego opublikowania.

Historia

Ostatnio przeglądane


Ostatnio wyszukiwane