Pomoc/Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania


Wyszukiwanie przepisów

Allrecipes pragnie jak najbardziej ułatwić wyszukiwanie, dlatego też stworzyliśmy kilka sposobów na wyszukiwanie przepisów. Możesz wykorzystać górny pasek wyszukiwania, aby przeprowadzić następujące wyszukiwania:

Szukaj przepisów: Aby przeszukać stronę wpisz nazwę lub słowo kluczowe w pasku wyszukiwania znajdującym się w części nawigacyjnej na górze strony. Lub kliknij tutaj.

Szukaj składników: Szukaj przepisów, które zawierają wybrane przez Ciebie składniki na stronie Szukaj składników

Jaka jest różnica pomiędzy wyszukiwaniem według przepisów lub według składników?: Szukaj przepisów pozwoli Ci znaleźć przepisy na zrobienie ciasta francuskiego od podstaw, podczas gdy Szukaj składników pozwoli Ci znaleźć przepisy wykorzystujące gotowe ciasto francuskie.

Przeglądaj filtry: Kiedy już przeszukasz przepisy po nazwach, słowach kluczowych, albo składnikach, możesz przefiltrować wyniki wyszukiwania używając linków znajdujących się po lewej stronie.


Pytania dotyczące przepisu i sposobu gotowania

Aby zadać pytanie dotyczące przepisu, należy je wpisać w polu na dole strony z przepisem. Osoba, która opublikowała przepis będzie wówczas mogła odpowiedzieć na pytanie publikując komentarz. Aby zadać ogólne pytania dotyczące gotowania wyślij e-mail do info@allrecipes.pl Ze względu na dużą ilość otrzymywanych wiadmości, z góry przepraszamy, jeśli nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.


Informacje o wartościach odżywczych

Nie wszystkie przepisy zawierają informacje o wartościach odżywczych. Jedynie te przepisy, które zostały wybrane przez edytorów Allrecipes będą zawierać dane o wartościach odżywczych. Również większość przepisów dostarczonych przez partnerów Allrecipes zawiera informacje o wartościach odżywczych.

Historia

Ostatnio przeglądane


Ostatnio wyszukiwane