O polityce ochrony prywatności

Aby zapewnić najlepszą zawartość naszych witryn i aplikacji, współpracujemy z zewnętrznymi reklamodawcami, aby wyświetlać spersonalizowane reklamy. Ci reklamodawcy używają technologii śledzenia do zbierania informacji o Twojej aktywności na naszych stronach i aplikacjach oraz w sieci i innych Państwa aplikacjach.

Zawsze masz możliwość uniknięcia spersonalizowanej reklamy w oparciu o przeglądanie stron internetowych, odwiedzając stronę wyboru konsumenta DAA, stronę NAI i / lub stronę internetową UE z wybranymi przeglądarkami lub urządzeniami. Aby uniknąć spersonalizowanej reklamy opartej na aktywności w aplikacjach mobilnych, możesz zainstalować aplikację AppChoices DAA. Możesz znaleźć o wiele więcej informacji na temat swoich wyborów prywatności w naszej polityce prywatności.

Nawet jeśli zdecydujesz się na nieśledzenie Twojej aktywności przez zewnętrznych reklamodawców, nadal będziesz widzieć niespersonalizowane reklamy na naszej stronie.

Klikając poniżej przycisk Kontynuuj i korzystając z naszych witryn lub aplikacji, użytkownik zgadza się, że my i nasi reklamodawcy zewnętrzni możemy przesyłać dane osobowe do Stanów Zjednoczonych lub innych krajów oraz przetwarzać dane osobowe użytkownika w celu obsługi spersonalizowanych reklam, z zastrzeżeniem wyborów takich jak opisane powyżej oraz w naszej polityce prywatności.